Služby

Baňkování

se používá buď jako regenerační masážní technika nebo jako regenerační působení podtlakem při umístění baňky na požadované místo na Vašem těle. Jeho aplikace vede ke zmírnění bolesti svalů, k odstranění bolestivých blokád a uvolnění ztuhlých kloubů, ale také například při bolestech břicha a trávicích potížích nebo při kašli a nachlazení. Baňkování využívá shodné energetické dráhy (meridiány) a body jako akupunktura, ale stimulace akupunkturních bodů se provádí odlišně – podtlakem. Silikonovými baňkami Vás namasíruji a pokud je to vhodné, následně je přikládám. Z počátku doporučuji aplikaci tzv. jemného baňkování (přiložení baňky na cca 5 min).

Dornova metoda

je nejefektivnější technika při bolestech zad a kloubů, při srovnání délky končetin a statiky těla, při nápravě pozic kloubů a blokád páteře. Je určena pro klienty všech věkových kategorií. S nápravou rozdílu délky končetin se zbavíte nejen bolestí zad, tato technika pomáhá uvolnit svalové napětí podél páteře včetně krční, dochází k odstranění rozdílu výšky ramen a odstraňuje možné bolesti hlavy. 

Breussova masáž

je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na Vaši páteř i celá záda. Vyživuje Vám ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Je pomocnou diagnostickou technikou a masážní metodou, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Vaše páteř je po masáži  zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze.  Po této masáži prožíváte pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Indická masáž hlavy (antistresová)

je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje Vaše tělo i duši. Za pomocí speciálních hmatů a technik dochází k uvolnění v oblasti šíje, ramen a hlavy a k navození pocitu zdraví, klidu a psychické pohody. Tato masáž je považována za jednou z nejdostupnějších v oblasti přírodní regenerace, provádí se vsedě. Účinně Vás zbaví stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Tato technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života je vhodná pro všechny generace.

Masáž lávovými kameny

je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle. Tato masáž má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Vaše tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí, dosáhnete tak pocitu znovuzrození.

Medová masáž

 je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje Váš organismus.  Je to unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. Med dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny způsobené životním prostředím, modifikovanými potravinami i chemickými léky, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci. Při revmatoidní artritidě kloubů díky této masáži a medovým zábalům dochází k okamžité úlevě od bolesti.

Švédská olejová masáž

patří do rekondičních, regeneračních, ale i relaxačních masážních technik. V tomto ohledu záleží na dynamice, která je při masáži použita a v konečném důsledku ovlivní její výsledek a pocity, které si z ní odnášíte. Díky vnímavosti a empatii maséra dochází k povýšení této klasické masáže na nezapomenutelný zážitek pro Vás. Je kombinací roztíracích, třecích, hnětacích a tepacích hmatů, čímž dochází postupně od relaxace a uvolnění svalů k hlubšímu působení na podkoží a svalové tkáně. Švédská masáž dokáže zázraky, uvolňuje, odstraňuje bloky i bolest, obnovuje hybnost Vašeho těla. Používá se částečně nebo celotělově – oceníte tak hravost při možných kombinacích masírovaných částí Vašeho těla. Navrací zdraví, přináší radost.   

Informace o obchodních podmínkach viz Obchodní podminky